Наша історія

Maxi Travel – це в першу чергу індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта , це і є основа нашої концепції вже на протязі десяти років.
Махі Travel – це команда перфекціоністів в своїй справі, яка з любов’ю намагається зробити кожну Вашу мандрівку незабутньою.
Maxi Travel – це сучасний підхід до вашої подорожі . Ми кожного року відвідуємо десятки Міжнародних виставок і перші дізнаємося про всі новітні тренди в тревел індустрії .
Maxi Travel – це Ваша особиста фабрика позитивних емоцій та вражень

Maxi Travel – одна з провідних туристичних фірм в Україні, яка надає комплексні послуги для груп та приватних осіб з країни та з закордону.
Maxi Travel була заснована кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-річним досвідом роботи в туристичній галузі. Створення незабутніх подорожей за допомогою кращих професіоналів у туристичній галузі, новітніх систем бронювання, надійних партнерів, сучасного транспорту, якісних готелів, кращих ресторанів все це, і є ключем до успіху нашої компанії.
Наші спеціалізовані відділи пропонують різноманітні послуги для вашого відпочинку закордоном. Кожен відділ працює незалежно, щоб забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів, орієнтуючись на їх довіру та тривалі довгострокові стосунки.

Відгуки клієнтів